Hizmetlerimiz

 

Elektrik Panoları

Elektriğin binaya en uygun şekilde iletilebilmesi için bazı sistemler mevcut olup bu sistemlerin içinde bulunduğu kabine de ‘’Elektrik panosu’’ adı verilmektedir. Tesisattaki en önemli hususlardan biri olan elektrik panoları, enerjinin güvenli bir biçimde dağıtılmasını sağlamaktadır. Mekanizmaların zarar görmemesi ve insan sağlığını etkilememesi için panolar oldukça gerekli ve önemli sistemlerdir. Bu panoların, kaliteli materyaller

Devamını Oku...
Elektrik Panoları

Doğalgaz Panoları

Doğalgaz panoları, gazın dağıtım mekanizmalarının korunması için kullanılmaktadır. Dikey ya da yatay olarak farklı tasarımları bulunan panolar arasından sizler de dilediğinizi seçebilirsiniz. Elektrik panosundan farklı olarak panonun içinde vanaların ya da sayacın da girişi için bir açıklık mevcuttur. Bu alandan sayaç girişi yapılabilmektedir. Dolayısıyla daha pratik bir kullanım sunmaktadır.

Devamını Oku...
Doğalgaz Panoları

Kaynak Kabinleri

Kaynak kabinler, işlevsel ve sağlam yapıları ile proje bazlı tasarlanan mekanizmalardır. Genellikle sanayilerde kullanılan bu kabinler, düzenli bakımları yapıldığı takdirde uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Kabinler, çalışma ortamında meydana gelen gazların tahliyesinde de kullanılmaktadır. Bu nedenle oldukça önemli materyallerdir. Olası kaçakları bertaraf etmek ve üst düzey koruma sağlamak için siz de Batusun / Kaynak Kabinlerini tercih edebilirsiniz.

Devamını Oku...
Kaynak Kabinleri

Sac Panolar

Sac panolar, dijital gösterge sistemleri ile beraber kullanılan mekanizmalardır. Pek çok farklı çeşidi bulunan panolar, paslanmaz yapıları sayesinde uzun süre kullanılabilmektedir. İstediğiniz ebatlarda ev ya da iş yerinizde bu panoları tercih edebilirsiniz. Farklı modelleriyle öne çıkan sac panoların asıl hizmet alanı ise şalterler, sigortaları ve sinyal lambalarını gizlemesidir. Bu sayede hem mekanizmalar korunur hem de daha düzenli bir görünüm sağlar.

Devamını Oku...
Sac Panolar

Kiosk Tipi Panolar

Kiosk, toplu alanlarda hayatı kolaylaştıran özel tasarım pano sistemleridir. Kiosklar banka, hastane ve devlet dairesi gibi yerlerde sıkça kullanılmaktadır. Bilgi aktarımında ya da sıra alma işlemlerine tercih edilen kiosk tasarımlarını siz de iş yerinizde, ofisinizde ve daha pek çok yerde kullanabilirsiniz.

Devamını Oku...
Kiosk Tipi Panolar
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.